Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

2000 Yılında Astek Erbaa San.Tic.Ltd.Şti. unvanıyla kurulan şirketimiz, gün geçtikçe zenginleşerek ve tecrübesini dinamikleriyle birleştirerek hizmet hayatını sürdürmektedir. 
Astek Erbaa firmamızda uygulama, montaj, supervisor lık hizmetleri çalışmaları günümüz koşullarına uygun modern teknolojik imkanlar kullanılarak devam etmektedir. 

Uzman, montaj ve uyulama kadromuz.. İdari ve mimari kadromuz.. bilgi ve tecrübesiyle yönlendirdiği kadrosuyla hızlı bir şekilde sonuca gitmekte ve uzun yıllar sorunsuz uygulamalar vaat etmektedir. 
Sadece bulunduğu ilde değil, ülkemizin ve sınırlarımızın dışında yaptığımız yüzlerce uygulamanın referans oluşturduğu teknik altyapımız geleceğe güvenle bakıyoruz. 

Astek Erbaa Vizyonunu; 
Ülkemizin yükselen teknolojik ve altyapı çalışmalarıyla desteklenmiş yapılanmasına.. bilgi ve tecrübesiyle öne çıkarak lider kuruluşlardan biri haline gelmek olarak belirlemiştir. 

Her türlü uluslar arası teçhizat ve donanımla, tecrübelerimizi birleştirerek mal ve hizmet hareketlerinden müşterilerimizin en karlı şekilde istifade etmelerini ve olumsuz etkilerinden korunmaları şirket 
Misyonumuzun en önemli unsurudur. 

Astek Erbaa cephe sistemleri olarak, sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti verirken diğer yandan uygulularımızı sizin için ekonomik hale getirmeyi de görev bilmektedir. 


Astek Erba Ltd.Şti./ Ankara 

Semih Hüseyin DAĞDELEN 
  Yönetim kurulu başkanı

Test

Form Gönderimi

Tamam

HİZMETLERİMİZ
SOSYAL MEDYA
www.astekerba.com
info@astekerba.com
Gersan San.Sit. 2307.Sok. No:60 Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 256 5780
Web Tasarım Teknobay